Eğitimli ve uzman kadrosuyla 7-24 aralıksız olarak İstanbul’a bağlı Sultangazi ilçesi sınırları ve çevresinde araç sürücülerine hizmet vermeyi sürdürmekte olan Sultangazi oto kurtarıcı, hızlı ve ekonomik yardım ilkesiyle yola çıkmış ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle bulunduğu yere ulaşmıştır. Siz değerli sürücülerimize daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla yenilikleri yakından takip etmekte olan firmamız için öncelik, bizi tercih etmiş olan müşterilerimizi memnun edebilmek ve sorunlarını gidermektir.

Niye Sultangazi Oto Kurtarıcı?

İstanbul gibi yoğun araç trafiğinin olduğu bir bölgede hizmet vermekte olan sayısız yol yardım firmasının içinde Sultangazi oto kurtarıcı, sizi anlayan tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla diğer firmalara göre daha hızlı ve ekonomik olarak da uygun hizmetleriyle hep yanınızda olmak dileğiyle başlamış olduğu hizmetini yenileyerek ve değerli araç sürücülerine farklı seçenekler sunma imkanı sağlayarak sürdürmekte.

Yolda aracınız arıza yaptığında ya da trafikte kaza yapmış olduğunuz durumlarda 7-24 kesintısiz aktif olarak hizmet vermekte olan acil yardım hattını aradığınızda, yetkili çalışanımız hemen yol yardımı için hazır durumda beklemekte olan destek filosu ekibini bilgilendirerek, ekibimizin aracınızın ve siz araç sürücüsünün bulunmakta olduğu noktaya gelmesini sağlamaktadır. Sizi bekletmeden kısa süre içinde gerekli malzemeleri ve uzman kadrosuyla yol yardımı ekibimiz bulunduğunuz noktaya ulaşır ve gereken çalışmalara dikkatle başlar. Talep ettiğiniz durumda, sizi gitmek istediğiniz yere de ulaştıran ekibimiz sorununuzu çözmek kadar, güvenliğinize de önem vermektedir.

Tecrübeli firmamız, Karayolları Kanunu kapsamında kara taşıtı sahipleriniz yaptırmak zorunda oldukları sigorta ya da isteğe bağlı olarak yaptırdıkları sigorta poliçelerine sahip olduğu durumlarda, kasko hizmeti de sunmaktadır. Araç tamiri, forklift kiralama, araç lastiği tamiri gibi hizmetleri de bulunan, Sultangazi oto kurtarıcı yolda kaldığınızda hep yanınızda.

Hemen Ara