Misyonumuz, siz müşterilerimizin memnuniyeti. Yaşadığımız kent, her çeken gün kişi sayı olarak artmakta. Durum böyle olunca, trafikte hareket ve yoğunluk çoğalmakta. Hava şartlarını da üzerine koyduğumuzda,trafikteyken plansızca karşılaştığımız aksaklıklar meydana gelmekte. İşte bu noktada Şişli oto kurtarıcı olarak yanınızdayız! İstediğiniz saatlerde, zamanlarda arayabilir, yardım çağırabilirsiniz. Uzman kadromuzla her vakit yanınızdayız. Teknolojiyi yakından takip eder, yenilikçi hizmetlerimizle, sizlere daha çok fayda sağlamayı görev biliriz. Kaza sonrası, lastik patlaması, aniden arızalanma, hava koşullarından dolayı trafikte gidememe, hemen Şişli oto kurtarıcı arayın, yardımınıza gelelim. Siz ve aracınızı güvenli şekilde istediğiniz servise veya en yakın istediğiniz farklı bir servise ulaşımınızı sağlayalım.

Araçlarınızı çekiyoruz. Aracınızı servise mi götürmek istiyorsunuz? Araç çekici hizmetimizle yanınızdayız. Aracınızla yolda mı kaldınız? Ansızın arıza mı yaptı aracınız? Araç yol yardımı olarak vakit geçirmeden yanınızdayız. Ya da karların arasında mı kaldınız? Araç kurtarma ekibimizle hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olduğunda yapmanız gereken tek şey, çağrı merkezimizi arayıp, kaydınızı oluşturmanız. Çok beklemeden ekibimiz, olduğunuz adrese gelecektir.

Bugüne kadar sizlerden gelen memnuniyetler sayesinde, yolumuza çok daha emin adımlarla ilerliyoruz. Siz müşterilerimizi mağduriyetlerini çözerek, işimize dört elle sarılarak büyüyoruz. Şişli oto kurtarıcı olarak bundan sonrada siz müşterimizin yanınızdayız. Fiyat olarak da piyasada örnek gösterilmekteyiz. Uygun fiyata çok şeyler yapıyoruz. Hem uygun fiyat, hem de kaliteli hizmetle karşınızdayız. Gerçekten, hızlı çözüm almak istiyorsanız, vakit kaybetmek istemiyorsanız ve profesyonel bir ekipten hizmet almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Zaman kaybetmeden hemen bizi arayın gelelim yardımınıza. Uzun zamandır hizmetlerimizden, söz ettirerek buradayız. Çok uzun zaman daha, hizmetlerimizden söz ettireceğiz.

Hemen Ara