Yenilikleri takip eden, eğitimli ve uzman kadrosuyla İstanbul’a bağlı Sarıyer ilçesi sınırlarında ve çevresinde aralıksız olarak 7-24 yol yardım hizmeti vermekte olan Sarıyer oto kurtarıcı, yılların tecrübesiyle de işini en iyi şekilde yapmış olmanın verdiği gururu taşımakta.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul sınırları içinde, siz araç sürücülerine yol yardımı vermekte olan sayısız firma içinde Sarıyer oto kurtarıcı olarak bizi tercih etmenizi sağlayacak en önemli özelliğimiz, size verdiğimiz önem ve hızlı hizmetimiz. Yol yardımı talebiyle 7-24 kesintisiz olarak hizmet vermekte olan acil yol yardım hattımızı arayıp bize bulunmakta olduğunuz noktayı bildirdiğiniz durumda hemen yola çıkan eğitimli ve tecrübeli yardım filosu ekibimiz, kısa sürede aracınızla kaza yaptığınız ya da aracınızın arıza yaptığı noktaya ulaşır ve sorununuzun çözümü için gerekli olan çalışmaya başlar. Yolda sorunla karşılaşan sürücüyü ulaşmak istediği yere kadar da götüren kadromuz sorunu çözene kadar siz araç sürücüsünün yanında yardımı kadar güvenliğinden de sorumludur.

Kara Yolları Kanunu kapsamımda kara yolları taşıtları sahiplerinin yaptırmak zorunda oldukları ya da araç sahipleri tarafından isteğe bağlı yaptırılan sigorta poliçesine sahip olan araçlara kasko hizmeti de sunmakta olan firmamız, kamyon ve tır gibi ağır araç türündeki araçlar için vinçle kurtarma hizmeti, fabrikalar için forklift kiralama hizmeti, araç tamiri hizmeti, araç kapsı açma ve lastik tamiri hizmetleri de sunmaktadır.

Hızla gelişen araç teknolojisi ve büyüyen trafikteki araç sayısının en yoğun olarak yaşanmış olduğu bölgelerden biri olan İstanbul Sarıyer’ de hizmetlerini sürdürmekte olan Sarıyer oto kurtarıcı, siz sorunla karşılaşan ya da kaza yapmış olan araç sürücülerine, en hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Hemen Ara