Konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla İstanbul’a bağlı Küçükçekmece ve çevresinde siz araç sürücülerine hizmet vermekte olan Küçükçekmece oto kurtarıcı, hızlı ve güvenilir yol yardım hizmetinin yanında ekonomik olarak da uygun hizmetle müşterilerinin zor zamanında hep yanında olmanın verdiği gururla yoluna devam ediyor.

Niye Küçükçekmece Oto Kurtarıcı?

İstanbul’da yol yardımı vermekte olan sayısız yardım firması içinde bizi tercih etmenizi gerektirecek sayısız özelliğimiz var. Öncelikle trafik kazası ya da aracınızla ilgili bir sorunla karşılaştığınızda bizi 7-24 kesintisiz olarak hizmet vermekte olan Küçükçekmece oto kurtarıcı hattını arayıp yardım talebinde bulunduğunuzda hazır durumda beklemekte olan yol yardımı filosu ekibimizin uzman kadrosu beklemeden bulunduğunuz noktaya ulaşmak için yola çıkarak size ulaşır. Kara Yolları Kanunu kapsamında yapılması zorunlu olan sigorta poliçesine sahip olan ya da isteğe bağlı olarak sigortası bulunan araç sahiplerine kasko hizmeti de sunmakta olan firmamız, yılların verdiği tecrübesiyle zor zamanlarınızda yanınızda olmayı en iyi şekilde sürdürmeyi, değerli araç sürücülerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı temel görev edinmiş durumdadır.

Kaliteli ve uygun olduğu kadar ekonomik olarak da siz değerli araç sürücülerinin bütçesini zorlamayacak hizmetlerimizin dışında firma olarak, fabrikaların yoğunlukla tercih etmiş oldukları forklift kiralama, kamyon ve tır gibi araçlar için vinç yardımı, araç tamiri, araçla birlikte ya da ayrı olarak lastik tamiri ve araç kapısı açma hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Aracıyla yardım talebinde bulunan sürücünün gitmek istediği yere ulaşımı da sorumluluğumuz kapsamında yer almaktadır.

Küçükçekmece oto kurtarıcı olarak, aracınız sizi yolda bıraktığı en zor zamanlarınızda eğitimli ve tecrübeli kadromuzla hep yanınızda olduğumuz gibi, yine siz değerli araç sürücüleriniz kesintisiz olarak hep yanındayız.

Hemen Ara