Eğitimli ve uzman ekibiyle 7-24 aralıksız olarak İstanbul’a bağlı Kağıthane semti ve civarında araç sürücülerine hizmet vermekte olan Kağıthane oto kurtarıcı için öncelik, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti.

Neden Kağıthane Oto Kurtarıcı?

İstanbul’ da hizmet vermekte bulunan sayısız yol yardım firmasının içinde bizi tercih etmeniz için çok sebebiniz bulunmakta. Öncelikle bizi arayıp yardım talebinde bulunan sürücümüzü bekletmeden, hemen bulunduğu noktaya ulaşmak için bekleyen ekibimiz kısa sürede yardımınıza gelerek, sorununuzu çözmek için büyük çaba göstermekte. Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırma konusunda da yalnız bırakmayan ekimize her konuda güvenebilirsiniz. Hızlı hizmet yanında uygun ücretlerimizle de Kağıthane oto kurtarıcı olarak siz araç sürücüleriniz bütçesini sarsmayan hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında, vinç kiralama, oto kurtarma, oto çekici ve kiralık vinç sağlama, fabrika ve işletmelerin yoğun olarak tercih ettiği forklift ve vinç kiralama, binek ve orta kamyonet türü araçlara yol yardımı da bulunmaktadır. Tecrübeli firmamız, bu hizmetleri geliştirme ve yenilemenin yanında siz değerli müşterilerine uygun fiyatla sunmuş olmanın da gururunu yaşamaktadır.

Gelişen ve değişen araç teknolojisiyle birlikte artan trafikteki araç sayısının en yoğun olduğu bölgelerden olan Kağıthane’ de yıllardır vermekte olduğu hizmetle edinmiş olduğumuz tecrübe ve işini severek yapan, eğitimli, deneyimli kadromuzla firma olarak, 7-24 aralıksız hizmet veren acil yol yardım hattından bize ulaşıp yardım talebinde bulunmanız durumunda, siz değerli sürücümüzün bulunmuş olduğu noktaya ulaşmak için hazır bekleyen kurtarma ekibi filomuz hemen hizmet için yola çıkacak ve kısa sürede bulunmuş olduğunuz noktaya gelerek, aracınız ve sizin için gereken önlemleri alarak, sorununuzu giderecektir. Yolda kalmayın, ama kaldığınızda da Kağıthane oto kurtarıcı hattını aramayıp uzun süre yolda kalmayın.

 

 

Hemen Ara