https://www.istanbulotokurtaricisi.com/wp-content/uploads/2018/03/Oto-çekicisi-2-740x421.png

İstanbul Oto Kurtarıcısı, ihtiyacınız olan her alanda oto yol çekici ve kurtarıcı hizmeti ile İstanbul Avrupa bölgesi içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.  Ne zaman ve nerede bize ihtiyacınız olursa olsun müşterilerimizin 7/24 hizmetine koşmaktayız. Akü takviyesi, oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım, oto lastik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal kısmına gelecek olursak eğer şirketimizin kuruluş yılı 1995 yılıdır. Kurulduğumuz ilk zamandan beri müşteri memnuniyetini esas almış aynı perspektif ile bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Şirketimizde 22 çekici filosu ve 5 yol yardım araç filosu bulunmaktadır. Diğer yandan ağır ticari çekicileri( tır, kamyon vs.), vinç, ahtapot ve kayar kasa çekicilerimiz mevcuttur.

Hizmet verdiğimiz bölgeler bakımından ise en geniş kapsamlı çalışan firmalardan biriyiz. İstanbul’un çoğu bölgesine hizmet veriliyor. İhtiyaç duyulduğu her noktada İstanbul Oto Kurtarıcısı olarak oto çekici ve oto kurtarma hizmetlerini sizleri yollarda bırakmıyoruz. Avrupa bölgesinde tüm ilçe ve mahallere oto kurtarma hizmetimiz bulunuyor.  Dilediğiniz zaman iletişim numaramızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara