Eğitimli ve konusunda uzman kadrosuyla İstanbul’a bağlı Güngören semti bölgesi ve civarında 7-24 aralıksız olarak siz değerli araç sürücülerine hizmet vermekte olan Güngören oto kurtarıcı, yılların vermiş olduğu tecrübeyle profesyonel yol yardım hizmetini sizlere sunmakta.

Niye Güngören Oto Kurtarıcı?

Aracıyla yolda trafik kazası geçirmiş olan ya da aracı arıza yapmış olan araç sahiplerine yol yardımı vermekte olan sayısız firma içinde Güngören oto kurtarıcı olarak bizi ayıran, siz araç sürücülerine verdiğimiz değer, işimize olan saygımız ve uygun fiyata hızlı hizmet sunmamız. Eğitimli ve uzman kadromuz ve tamir ustalarımız, bizi 7-24 aralıksız hizmet sunmakta olan acil yol yardımı hattından arayarak, yol yardımı talebinde bulunduğunuzda hemen yardım için yola çıkmakta ve bulunmakta olduğunuz noktaya ulaşıp sorununuzu giderinceye kadar çalışmalarını sürdürmekte. Ayrıca yolda aracınızın tamiri uzun sürdüğü durumlarda gitmek istediğiniz yere kadar ulaşımınıza da yardımcı olmak için hazır bekleyen ekibimiz de yanınızda.

Gelişen ve değişen dünyayla birlikte ulaşım da kolaylaşırken bazı sorunlar oluşturmaya devam etmekte, Firma  olarak, araç kurtarma, kaza geçirmiş araç kurtarma, ahtapot adı verilen vinç yardımıyla sağlanmakta olan araç kurtarma, çoklu araç kurtarma, kayar kasa yardımıyla yapılan araç kurtarma, araç yanında ya da araçsız lastik tamiri, araç tamiri, oto kapısı açma, tır ve kamyon gibi ağır araç türündeki araçları çekme, akaryakıt yardımı sağlama, forklift taşımacılığı ve kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Güngören oto kurtarıcı araç kurtarma ekibi olarak sigorta poliçesine sahip araç sahibi sürücülere, kasko hizmeti de sunmaktayız. Bizi yol yardımı ya da aracınızla ilgili her türlü sorunda istediğiniz zaman aralıksız hizmet vermekte olan acil yol yardım hattımızı arayıp, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen Ara