Gelişim ve yeniliğin işimizin vazgeçilmez parçaları olduğu benimsemiş, eğitimli, tecrübeli ve uzman kadromuzla İstanbul Gaziosmanpaşa semti ve civarında 7-24 aralıksız olarak hizmet vermekte olan Gaziosmanpaşa oto kurtarıcı ailesi olarak, siz değerli araç sürücülerinin memnuniyetini sağlamak en önemli görevimiz. Sürücülerimize, aralıksız olarak hizmet vermekte bulunan acil yol yardımı hattını arayıp, bizden yardım istediğinizde, sizi bekletmeden bulunduğunuz noktaya ulaşmak için çalışmaları başlatan ekibimiz yolda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaktan gurur ve mutluluk duyar.

Niye Gaziosmanpaşa Oto Kurtarıcı?

Trafik kazası geçirmiş ya da aracı arıza yapmış olan sürücüler için yol yardımı hizmeti yapan birçok firmanın içinde bizi tercih etmeniz için çok sebebiniz bulunmakta. Gaziosmanpaşa oto kurtarıcı 7-24 aralıksız olarak İstanbul’ un en yoğun nüfuslu yerleşim merkezlerinden biri olan Gaziosmanpaşa’ da hazır beklemekte bulunan kurtarma filosu ekibimizden, bulunduğunuz noktaya en yakın olanını yolda bulunan siz değerli sürücülere ulaştırmaktadır.

Hızla değişmekte ve gelişmekte olan teknolojiyle birlikte piyasaya sürülen sayısız özellikteki aracın da bulunduğu trafikteki araç sayısı hızla artmakta ve trafik kazaları yoğun olarak görülmekte. Bu yoğunluğun en üst düzeyde yaşanmakta olduğu Gaziosmanpaşa’ da ve İstanbul’ un farklı 24 bölgesinde aralıksız hizmet vermek için yardım taleplerinizi beklemekte olan yol yardımı filosu ekiplerimiz, hızlı hizmet verdikleri kadar yol yardımı beklerken ne kadar ücret ödeyeceği konusunda da düşünen siz değerli araç sürücülerinin bütçesini sarsmayacak, uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Aracınızla yolda kaza yaptığınız durumlarda ya da aracınız arıza yapmasıyla sorun yaşadığınız zamanlarda Gaziosmanpaşa oto kurtarıcı olarak araç sahipleri ve araç sürücülerinin yardımının yanında sigorta poliçesine sahip araç sahiplerine yasa Kara Yolları Araç Yasası kapsamında kasko hizmetimiz de bulunmaktadır.

Hemen Ara