Deneyimi, eğitimli ve yol yardımı konusunda uzman kadrosuyla aralıksız 7-24 hizmet vermekte olan Fatih oto kurtarıcı, siz değerli Fatih’liler ve bütün değerli İstanbullu müşterilerimizin hizmetinizde.

Neden Fatih Oto Kurtarıcı?

Aracınızla trafikte kaza yapma durumunda ya da aracınızın arıza sorunuyla karşılaştığınız durumlarda yardım için başvurabileceğiniz sayısız firma var. Ama Fatih oto kurtarıcısını onlardan ayıran da çok özelliği var. Öncelikle bizden yol yardımı istemeniz durumunda sizi sakinleştiren acil yol yardımı hattı çalışanımız, hemen bulunduğunuz noktaya en yakın ekibimizle iletişime geçer ve yolda beklememenizi sağlar. Eğitimli ve uzman ekibimiz yol yardımı talebiniz için bulunmakta olduğunuz noktaya ulaşmak üzere yola çıkar, sizinle iletişim halinde hareket eden ekibimiz, kusursuz bir yardım hizmeti sağlamak için yanınızda ve siz de artık hizmetimiz kapsamında güven içindesiniz.

Değişen ve gelişmekte olan teknoloji hayatımızı kolaylaştırdığı kadar, araç sayısının artmasıyla sıklaşan trafik kazaları sürücüleri zor durumda bırakmakta ve bu kazalarda çoğu sürücü yardım isteyeceği kişi konusunda tereddüt yaşamakta. Firmamız, bizi acil yardım hattımızı arayıp yol yardımı talebinde bulunmuş olan sürücülerin bulunduğu noktaya ulaşmak için engel tanımamakta. Bulunduğunuz nokta uzak olması durumunda o noktaya hizmet veren servisimiz yok ya da servisimiz arızalı gibi sözlerle yardım talebinde bulunan zor durumdaki sürücüyü geri çevirmemiz mümkün olmadığını da belirtmek isteriz.

Firma olarak, siz aracı arıza yapan ya da trafik kazası geçiren sürücülerimize sunmakta olduğumuzun hızı kadar önemli diğer nokta da uygun fiyatla hizmet vermekte olmamız. Bulunduğunuz böyle zor durumları fırsat bilerek yüksek miktarlarda ücret talebinde bulunan yardım firmaları için öncelik kazanç olsa da, Fatih oto kurtarıcı olarak bizim önceliğimiz siz değerli sürücüler.

Hemen Ara