Uygun fiyata hızlı yardım sloganıyla yol yardımına çıkan Eyüp oto kurtarıcı, siz değerli müşterilerine İstanbul Eyüp ilçesi çevresinde ve Türkiye genelinde 7-24 aralıksız hizmet vermenin gururunu taşımakta. Hepsi gerekli eğitimlerini tamamlamış uzman kadrosuyla Eyüp Yol Yardım, İstanbul’da bulunan araç ve araç sahiplerini memnun etmek için hizmet kapsamını genişletmektedir.

Neden Eyüp Oto Kurtarıcı?

Eğitimli ve uzman kadrosuyla Eyüp oto kurtarıcı, olarak, trafik kazası yapmanız durumunda ya da sahip olduğunuz aracın arızalanması durumuyla karşılaştığınızda, 7-24 hizmet vermekte olan acil yardım hattımızı arayan değerli müşterimizin bulunmakta olduğu noktaya ulaşmak üzere hemen yola çıkıyor ve olay yerine geliyoruz. Eyüp oto kurtarıcı hattında yetkili çalışanımız sizden bulunmakta olduğunuz noktanın en yakınında bulunan araç kurtarıcı filosunu size ulaştırmak üzere bilgilendirmekte ve hizmetimiz başlamaktadır. Siz değerli müşterimize en kısa sürede yardım için yola çıkan filomuz, sizi memnun etmek için titiz bir çalışma sürdürecek ve bütün ayrıntıları dikkate alacaktır.

Eyüp oto kurtarıcı, Kara Yolları Kanunu kapsamında bulunmakta olan yasalar gereği ve Sigortacılık Kanunu yasaları gereğince araç sahiplerinin yaptırması gerekli olan kasko hizmetlerini de sigortalı anlaşmasına sahip olan müşterilerine sunmaktadır.

Gelişen ve hızla değişen dünyayla birlikte ulaşım kolaylaşmakta ama bununla birlikte trafikte kaza yapmış olan araç sayısı da artmaktadır. Ayrıca bakımı yapılmış olsa da arıza yapan ve çeşitli sorunları olan araçlar da, sahiplerini bazen zor durumda bırakmakta. Böyle durumlar trafikte bulunduğunuzda gerçekleşebileceği gibi ulaşılmanızın zor olduğu bir noktada da gerçekleşebilir. Bulunduğunuz yerde yardım imkanı bulamadığınız durumlarda ve en zor koşullarda bile sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırmak için uzman kadromuzla değerli araç sürücülerine hizmet vermek için yola çıkmaya hazırız.

Hemen Ara