İstanbul’da yaşayan araç sahiplerine profesyonel bir oto kurtarıcı hizmeti veren Bakırköy oto kurtarıcı aracınızın arıza yapması veya trafik kazaları durumunda sizlere yardımcı olabilmek için deneyimli personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün genişlettiği ve yol yardımı konusunda tam donanımlı araçlarıyla hizmet vermekte olan Bakırköy oto kurtarıcı müşterilerine kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

 

Bakırköy Oto Kurtarıcı Yol Yardım Hizmeti

Aracınızın arıza yapması, trafik kazası veya mahsur kalan bir yakınınıza yardım etmek için aradığınız anda Bakırköy oto kurtarıcı yol yardım hizmeti başlamış olur. Telefonda görüştüğünüz uzman ekip arkadaşımız sizden arıza ve konum bilgisi alarak geniş araç filomuz içindeki yol yardım araçlarımızdan size en yakın konumda olanı bilgilendirir. Dakikalar içinde oto kurtarıcı hizmetini size ulaştıran uzman ekibimiz trafiği aksatmaması için bir an önce aracınızı bulunduğu yerden alarak en yakın servise veya sizin tercih ettiğiniz bir servise götürür.

Sadece oto kurtarıcı değil trafikte yol yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz her anda yanınızda olan profesyonel ekibimiz; lastik patlaması ve arızası, akü bitmesi ve arızası, sağlık yardımı, profesyonel sürücü desteği ve çilingir hizmeti gibi çeşitli yol yardım hizmetleriyle de siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat hizmetindedir.

 

İş prensibi gereği yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan firmamız, her geçen gün genişlettiğimiz kaliteli yardım araçlarından oluşan filomuzla siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Günün her saati aracınızın arızalanması veya trafik kazası yapmanız gibi durumlarda Bakırköy oto kurtarıcı yol yardım ekibimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve tecrübeli yol yardım ekibimizle birlikte yılların vermiş olduğu deneyimlere sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Hemen Ara