İstanbul’da yaşayan araç sürücülerinin korkulu rüyası olan aracının yolda kalması durumunda acil müdahale edebilmek için yıllardır faaliyet göstermekte olan Bahçelievler oto kurtarıcı profesyonel çalışma anlayışı ve uzman ekibiyle araç arızası veya trafik kazası gibi anlarda yanınızda olmaktadır.

 

Bahçelievler Oto Kurtarıcı Yol Yardım Hizmeti

Profesyonel bir hizmet anlayışıyla İstanbul’da hizmet vermekte olan Bahçelievler oto kurtarıcı siz değerli müşterilerimizin başına gelebilecek her türlü araç arızası veya trafik kazası durumlarında yanlarında olarak kaliteli bir hizmet almalarını sağlamaktadır. Oldukça can sıkıcı olan bu durumlar her araç sürücüsünün başına gelebilmektedir. Fakat yaşandıktan sonra en doğru hizmeti alarak en az zararla kurtulmak mümkündür.

 

Aracınızın herhangi bir arıza yapması veya trafik kazası durumunda ekibimiz aramanızla çözüm süreci başlamış olur. Öncelikle alanında uzman arkadaşlarımız sizden konum bilgisi alarak geniş araç filomuzdan bulunduğunuz yere en yakın oto kurtarıcı aracımızı size doğru yönlendirir. Trafiğin aksamasının üzerinizde oluşturduğu stresin farkında olan en hızlı şekilde yanınıza gelerek aracınızı alır. En yakın konumdaki servise veya sizin istediğiniz herhangi bir servise aracın bırakılmasının ardından süreç tamamlanmış olur.

 

Uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışıyla yıllardır siz değerli müşterilerimiz için çalışmakta olan Bahçelievler oto kurtarıcı sadece trafik kazaları değil; biten aküler, patlayan lastikler gibi sebeplerin oluşturduğu araç arızaları konusunda da oto kurtarma hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan hizmet anlayışımız ve alanında uzman, tecrübeli personelimizle araç filomuzu gün geçtikte büyüterek sizlere mümkün olan en hızlı hizmet deneyimini yaşatmak istiyoruz. Siz de bu kaliteli hizmet anlayışıyla tanışmak istiyorsanız oto kurtarıcı hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an 7 gün 24 saat bizi arayabilir fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hemen Ara