İstanbul’un en yoğun semtlerinden biri olan Bağcılar’da kaliteli hizmet anlayışı ve alanında tecrübeli ekibiyle yıllardır hizmet vermekte olan Bağcılar oto kurtarıcı siz değerli müşterilerimizin araç arızası veya trafik kazası gibi yoğun stres yaşadığı anlarda yanınızda olmaktadır.

Bağcılar Oto Kurtarıcı Yol Yardım Hizmeti

Yoğun İstanbul trafiğinde araç sürücülerinin en çok ihtiyaç duyduğu yol yardım hizmetlerinin başında gelen araç çekme ve kurtarma hizmetleri konusunda İstanbul ve Türkiye genelinde binlerce oto kurtarıcı hizmet vermektedir. Bunlardan sadece %30’u firma olarak kurumsal bir hizmet verirken kalan %70 ‘i bireysel çalışan oto çekicilerden oluşmaktadır. Aracının arıza yapması veya bir trafik kazası durumunda yapılabilecek en doğru hamle sizin için kaliteli bir hizmet verecek doğru oto kurtarma ekibini bulmaktır. Aksi halde aracınız daha fazla zarar görebilir ve aldığınız kalitesiz hizmetin sonuçları çok daha ağır olabilir.

Yıllardır İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız Bağcılar oto kurtarıcı yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olacaktır. Firmamızı aradığınızda görüştüğünüz uzman çalışanımız sizden aracın bulunduğu yer ve sorunun ne olduğu bilgisini alacak geniş araç filomuzdan size en yakın yerde olan aracımızı konuyla ilgili bilgilendirerek hemen yanınıza gelmesini sağlayacaktır. İşinin ehli ve eğitimli çalışanlarımız trafiğin aksamaması için aracınızı bir an önce alarak sizin istediğiniz servise veya yakın lokasyondaki herhangi bir servise bırakacaktır.

Sizlere daima en hızlı ve kaliteli yol yardım hizmetini vermeye çalışan Bağcılar oto kurtarıcı aracınızı en az sizin kadar düşünmekte ve yılların tecrübesini uzman personel kadrosuyla birleştirerek kaliteli bir yol yardım deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Her geçen gün genişleyen araç filomuz ve kaliteli araçlarımız sayesinde hızlıca çözüme ulaşmak konusunda gün geçtikte daha da iyi olmaktayız. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla tanışmak için bizi arayabilirsiniz.

 

Hemen Ara