İstanbul nüfusunun git gide yoğunlaşması sonucu trafikteki araç sayısı da çoğalmakta ve her gün işine, evine, okular gitmek üzere trafiğe çıkan sürücü sayısı hiç durmadan artmaktadır. Özellikle son yıllarda inşaat alanında yapılan yatırımların artması sonucu her sokakta bulunan inşaatlar şantiyeleri ve iş makineleri İstanbul trafiğini iyice içinden çıkılmaz bir duruma getirmektedir. Bütün bunlar dikkatsiz sürücülerin varlığıyla birleşince trafik kazaları kaçınılmaz olmaktadır. Avcılar oto kurtarıcı olarak herhangi bir kaza ya da arıza durumunda İstanbul’daki araç sürücülerine uzman ekibimizle 7 gün 24 saat destek vermekteyiz.

 

Avcılar Oto Kurtarıcı Yol Yardım Hizmeti

İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Avcılar oto kurtarıcı yol yardım ekimizi aradığınız anda çözüm süreci başlatılmış olur. Öncelikle telefonda görüşerek arıza ve aracın bulunduğu yerin bilgisini verdiğiniz personelimiz size fiyat bilgisi de vererek geniş filomuzdan en yakın lokasyondaki oto kurtarıcı aracımızı size doğru yönlendirir. Uzman ekip arkadaşımız aracınızı bulunduğu yerden alarak sizin istediğiniz bir yere veya oraya en yakın araç servisine bırakır. Kurumsal bir anlayışla yıllardır müşterilerine hizmet vermekte olan şirketimizde sonradan fiyatın değişmesi gibi durumlar asla yaşanmamaktadır.

 

Ne yazık ki sayıları oldukça fazla olan ve işinin ehli olmayan kişilerce yapılan oto kurtarma işlemi zaten arızalı olan aracınıza daha fazla zarar vererek durumu daha da kötüleştirmekten başka bir işe yaramamaktadır. Aracınıza kalıcı zararlar vermemek ve işinizi şansa bırakmamak için sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren Avcılar oto kurtarıcıyı arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyat politikalarımız, geniş servis ağımız, konusunda uzman çalışanlarımız ve kaliteli araçlarımızla Avcılar oto kurtarıcı olarak amacımız; sizlere daima en hızlı ve kaliteli hizmeti vermektir.

 

Hemen Ara